Історична довідка

Дубровицьке управління водного господарства розпочало свою діяльність в лютому 1966 року, як Дубровицьке управління експлуатації осушувальних систем. В зоні обслуговування управління знаходились Дубровицький, Зарічненський, та Володимирецький райони. На підставі наказу об’єднання „Рівнемеліоводгосп” №2 від 10 серпня  1988 року Дубровицьке управління осушувальних систем переіменовано   в Дубровицьке управління меліоративних систем. В зв’язку з ліквідацією об’єднання „Рівнемеліоводгосп” згідно з наказу Держводгоспу України  №86 від 30 липня 1991 року  Дубровицьке управління меліоративних систем з 1 серпння 1991 року підпорядковано Рівненському облводгоспу. З 1 січня 2005 року Дубровицьке управління меліоративних систем згідно з наказом Рівненського облводгоспу за №194 В від 14 грудня 2004 року переіменоване в Дубровицьке управління водного господарства.

Відповідно до Указу Президента України від 09.12.2010 року №1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади » Державний комітет України по водному господарству реорганізовано у Державне агентство водних ресурсів України (Держводагентство України).

Наказом Держводагентства України від 06.05.11 року № 48 «Про оптимізацію бюджетних водогосподарських організацій у зв’язку з утвердженням  Державного агентства водних ресурсів України» з 16 травня 2011 року Рівненське обласне управління меліорації і водного господарства перейменоване у Рівненське обласне управління водних ресурсів ( Рівненське облводресурсів)

купить обувь украинских производителей в розницуотправка смс ирк руФильчаков прокурор харьков

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *