04 квітня 2013 року

Для безпечного пропуску льодоходу, повені та паводків в Дубровицькому районі  здійснюються організаційні заходи. Нині паводкова ситуація не виходить за межі допустимих параметрів і перебуває під постійним контролем Дубровицького УВГ.

На виконання наказу Держводагентства України від 03.01.2013 р. № 2 «Про пропуск льодоходу, повені і паводків у 2013 році» та з метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час пропуску льодоходу в управлінні виданий аналогічний наказ.

З метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, с/г угідь, виробничих об’єктів в цей період затверджено склад аналітично- диспетчерського центру Дубровицького управління водного господарства, проводиться постійний аналіз та узагальнення інформації про гідрометеорологічну обстановку, хід формування повені та паводків на водних об’єктах району.

Оглядачами ГТО Дубровицького УВГ проводяться обстеження технічного стану водогосподарських систем і гідротехнічних споруд, здійснюють роботи з ремонту і підготовки споруд та об’єктів до пропуску високих вод. Відновлюються аварійні запаси матеріалів та інвентаря.

 

 

 Данильченко Юрий Брониславович компроматгугл слова,byfhyst jgwbjys

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *