02 липня 2018 року

28 червня вся Україна святкує День Конституції. Це фундаментальний документ, який є головною ознакою цивілізованості будь якої держави, що визначає демократичний напрямок розвитку, який обрав народ України, висловившись за незалежність України на всенародному референдумі 1 грудня 1991-го року та закріпивши цей напрямок конституційно 28 червня 1996-го року.

Працівники Дубровицького управління водного господарства взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

У Дубровицькому будинку культури відбувся святковий концерт «Україна – це ми».

Початок урочистого концерту почався з Державного Гімну України та хвилини мовчання щодо вшанування пам’яті наших патріотів-українців, які віддали своє життя задля мирного неба над головою кожного з нас.

До вітального слова долучилися заступник голови районної держадміністрації Павло Ващишин, помічник народного депутата України Василя Яніцького Оксана Слободзян та заступник голови районної ради Олександр Задорожний. Вони привітали гостей даного заходу з державним святом та побажали миру в цей непростий час.

Павло Ващишин також виконав почесну місію вручення нагороди, а саме, Грамоти від голови Рівненської облдержадміністрції Олексія Муляренка з нагоди свята та за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у захисті конституційних прав, свобод людини і громадянина. Отримав високу нагороду начальник управління соціального захисту населення Дубровицької райдержадміністрації Валентин Буткевич.

cccccccccccccccccccyyyyyyyyyyyyyyyddddddddddddddffffffffffffffffffffff

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *