21 січня 2016 року

Дубровицький район має досить розгалужену річкову мережу яка належить до басейну однієї з найбільших річок України – Дніпра, яка складається із 18 річок загальною довжиною 304,5 км, на яких розташовано 103 штучних водойми (ставків) загальною площею водного дзеркала 324.98 га і сумарним об’ємом понад 2621.47 тис.м3  та 48 озер, площею 427,9 га, об’ємом понад 1578,1 тис.м3

     На початок 2016 року гідрометеорологічна ситуація та водогосподарська обстановка на водних об’єктах району  характеризується як складна у зв’язку з низькою водністю річок.

     Протягом минулого періоду істотних змін у гідрологічному режимі річок району не відбувалося. Осіння межень перейшла в зимову. Водність річок залишалась низькою, з витратами і рівнями води близькими до меженних. На річках триває малозмінний гідрологічний режим з коливаннями рівнів води ±(2-6) см за добу. Внаслідок зниження температури повітря, відбулось утворення суцільного льодоставу на ставках і озерах, та льодоставу з ополонками та неповного льодоставу на річках району. Загалом водогосподарська ситуація на річках району спокійна.

планшет графическийалександр лобановский харьковкупить ноутбук леново йога

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *