Monthly Archives: Квітень 2018

26 квітня 2018 року

26 квітня 2018 року в Дубровицькому управлінні водного господарства проведено виробничі збори оглядачів ГТО, на яких підбито підсумки виконання ремонтно- доглядових робіт за квітень місяць. Перевірені робочі журнали та видані нормовані завдання на травень місяць.  

ffffffffffffddddddddddssssssssss

25 квітня 2018 року

У Дубровицькій районній газеті “Дубровицький вісник” опубліковано статтю «Від екології душі до чистого довкілля»

ssssssssss

 

23 квітня 2018 року

21 квітня 2018 року, працівники управління взяли участь в проведенні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Цього дня було проводено озеленення та впорядкування території управління та насосних станцій. Було висаджено 9 кущів , 21 дерево, упорядковано  квітники, газони та джерела. Приведенно до належного естетичного та санітарного стану  місця встновлення інформаційних знаків на осушувальних системах, пам’ятних знаків на річках району.

ppppppppppppppyyyyyyyyyyyfffffffffflllllllllllllllllllvvvvvvvvvvvvvwwwwwwwwwww

 

 

19 квітня 2018 року

Працівниками служби водних ресурсів до Всесвітнього дня довкілля прочитано лекцію на тему “Зробимо Україну чистою!” та показано відео-ролик “Річки України” для учнів 5 класів Орв’яницького НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів-ДНЗ» та Людинської ЗОШ І-ІІІ ст. Цей день – добра нагода привернути увагу суспільства до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості підростаючого покоління, прагнення берегти природу рідної землі.

vvvvvvvvvvvvdddddddddddsssssssss

 

16 квітня 2018 року

У Дубровицькому управлінні водного господарства продовжується місячник благоустрою. Силами працівників управління проведено роботи з благоустрою території бази УВГ, впорядкування газонів та квітників.

oooooooooooooooooddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeggggggggggggggcccccccccccccccccc

12 квітня 2018 року

На базі управління трактористами – машиністами проведено поточний ремонт бульдозера ДЗ – 162- 3.

vvvvvvvvvvvvvvvvnnnnnnnnnnnnnnn 

12 квітня 2018 року

12 квітня 2018 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок по підсумках роботи з 10 березня 2018 року  по 10 квітня 2018 року. Начальник станції насосної Садовський Б.М. звітував про використання електроенергії кожною насосною станцією за цей же період, її технічний стан та довів для кожної насосної станції ліміти на  використання електроенергії  на наступний період. Також були проведені повторні інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки.

fffffffffffffffffffffffffdddddddddddd

З Великоднем!

ddddddddd