Monthly Archives: Березень 2018

27 березня 2018 року

 З метою захисту населеного пункту с.Колки від підтоплення повеневими водами річки Случ 26 березня 2018 року оглядачами гідротехнічних об’єктів були виконанні роботи по герметичному закриттю водовипуска в тілі дамби із застосуванням мішків з піском.

qqqqqqqqqqqqqqqqqqssssssssssssssssssssvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

 

26 березня 2018 року

26 березня 2018 року в Дубровицькому управлінні водного господарства проведено виробничі збори оглядачів ГТО, на яких підбито підсумки виконання ремонтно- доглядових робіт за березень місяць. Перевірені робочі журнали та видані нормовані завдання на квітень місяць.  

lllllllllllllllddddddddddddoooooooooooooooo

 

Всесвітній день води – привід задуматися про майбутнє

У Дубровицькій районній газеті “Дубровицький вісник” опубліковано статтю «Всесвітній день води – привід задуматися про майбутнє».

ddddddddd

23 березня 2018 року

Всесвітній день водних ресурсів щорічно відзначається 22 березня. У цьому році він присвячений питанням використання природних факторів для подолання проблем з водою у 21 столітті. Розвиток “зеленої” інфраструктури та погодження її з “сірою” де це можливо, – ось ключ до вирішення більшості проблем. У зв’язку з цим в актовій залі Дубровицького управління водного господарства відбулись урочисті заходи. Зі вступним словом виступила в.о. начальника управління Яцковець А.Г.   Для працівників  управління інженером з використання водних ресурсів була прочитана лекція на тему: «Збереження, охорона й відтворення водних ресурсів». Також була проведена дискусія з питань забрудення водойм  та шляхів їх вирішення.

oooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

 

 

 

 

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів

22  березня 2018 року світова спільнота відзначає Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним фактором.

Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом “Природа для води”.

Враховуючи актуальність питань щодо використання водних ресурсів, а також з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором, працівниками служби водних ресурсів Дубровицького управління водного господарства була проведена лекція на тему “22 березня – Всесвітній день води” та показано відеоролик про річки України для учнів 3 та 5 класів Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

sssssssssvvvvvvvvvvvgggggggggggg

 

 

Всесвітня екологічна ініціатива «Година Землі 2018»

ddddddddddd

Всесвітня кампанія Година Землі 2018 проходитиме у суботу 24 березня 2018 року о 20:30 год. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.

Пропонуємо 24 березня 2018 року о 20:30 взяти участь у кампанії Година Землі-2018 та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.

Про використання марок, присвячених Всесвітньому дню води

З нагоди відзначення 22 березня 2018 року Всесвітнього дня води Держводагентством спільно з ПАТ «Укрпошта» у рамках проекту «Власна марка» проводився конкурс у соціальній мережі Facebook. За результатами конкурсу визначено переможців, за ескізами яких створено марки. При наявності зазначених марок в територіальному відділенні ПАТ «Укрпошта» відповідно до рекомендацій Держводагенства управління планує використовувати їх для службового листування.

Доросла маркаДитяча марка

19 березня 2018 року

Оглядачами гідротехнічних об’єктів виконуються нормовані завдання з вирубки чагарнику механізованим способом на території осушувальних систем зони обслуговування Дубровицького УВГ.

rrrrrrrrrrdddddddddd

 

Гідрометеорологічна і гідрологічна ситуація на водних об’єктах в зоні діяльності управління за період з 05.03. по 14.03.2018 року

Цей період видався похмурим  із незначними опадами, місцями мокрий сніг. 
Гідрометеорологічна обстановка за цей період характеризується такими даними:
  -температура повітря  коливалася в межах -11°С…+2°С;
  -рівень води в р.Горинь з 05.03.2018р. по 14.03.2018 р.коливався від позначки 349 см до позначки  418 см. Рівні води на малих річках дещо підвищилися.
Вночі та вранці місцями пориви  вітру, туман, на окремих ділянках доріг ожеледиця.
Спеціалістами УВГ ведеться постійне спостереження за гідрологічним режимом на річках Горинь, Случ та водомірних постах облаштованих на меліоративних каналах та насосних станціях. Інформація про гідрологічну обстановку регулярно передається до аналітично-диспетчерського центру Рівненського облводресурсів. Станом на 14 березня канали осушувальних систем і гідроспоруди на них знаходяться у задовільному стані. Фактів руйнування чи пошкодження каналів і ГТС не було. Водогосподарські системи та споруди на них працюють в проектному режимі. За цей період надзвичайних ситуацій  в зоні обслуговування управління не було.

sssssssssstttttttttt

Рекомендації, які необхідно знати кожній людині, що може потрапити в зону потенційного затоплення

У Дубровицькій районній газеті “Дубровицький вісник” опубліковано статтю «Рекомендації, які необхідно знати кожній людині, що може потрапити в зону потенційного затоплення»

Стаття