Monthly Archives: Лютий 2018

23 лютого 2018 року

23 лютого 2018 року в Дубровицькому управлінні водного господарства проведено виробничі збори оглядачів ГТО, на яких підбито підсумки виконання ремонтно- доглядових робіт за лютий місяць. Перевірені робочі журнали та видані нормовані завдання на березень місяць.  Також була проведена перевірка знань з охорони праці та пожежної безпеки.

ssssssssssddddddddgggggggggqqqqqqqqqqqq

12 лютого 2018 року

12 лютого 2018 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок по підсумках роботи з 10 січня 2018 року  по 10 лютого 2018 року. Начальник станції насосної Садовський Б.М. звітував про використання електроенергії кожною насосною станцією за цей же період, її технічний стан та довів для кожної насосної станції ліміти на  використання електроенергії  на наступний період. Також було проведено навчання з питань охорони праці.

ddddddddddddddgggggggggggggggggjjjjjjjjjjjjjjjjjj

01 лютого 2018 року

В залі засідань райдержадміністрації було проведено навчання з питань першочергової дії персоналу підприємств, установ, організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних дій. Даний захід проводили головний спеціаліст навчально – методичного центру Рівненської області та працівник Дубровицького ВП. Від управління  були присутні: в.о.начальника управління Яцковець Алла Георгіївна та в.о.інженера з охорони праці Садовський Борис Михайлович.

dddddddddddddddd