Monthly Archives: Жовтень 2017

30 жовтня 2017 року

27 жовтня 2017 року  проведено щотижневе навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на теми: “Техніка безпеки і охорона праці при проведенні експлуатаційних заходів.” та “Основні положення Закону України «Про охорону праці.»”. Теми підготували: провідний інженер з організації експлуатації та ремонту Ус О.В. та в.о. інженера з ОП Садовський Б.М.купить игровой ноутбуккомпьютер appleдоставка из китая в одессу

27 жовтня 2017 року

27 жовтня 2017 року в Дубровицькому управлінні водного господарства проведено виробничі збори оглядачів ГТО, на яких підбито підсумки виконання ремонтно- доглядових робіт за жовтень місяць. Перевірені робочі журнали та видані нормовані завдання на листопад місяць.  

gggggggggrrrrrrrrrrrr

 oldest city in russiaанализ сайта по ключевым словамоптом спб

27 жовтня 2017 року

В рамках співпраці з відділом освіти спеціалістами служби водних ресурсів Дубровицького УВГ  був проведений екологічний урок для учнів Орв’яницького НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-ДНЗ» на тему: «Збереження водних ресурсів – благородна справа».

rrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyy

 

 интернет посудаАлександр Фильчаковприготовить курицу гриль

23 жовтня 2017 року

20 жовтня 2017 року  проведено щотижневе навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на теми: “Пожежна безпека на осушених торфовищах” та “Загальні вимоги та основні завдання щодо інвентаризації активів і зобов’язань бюджетних установ”. Теми підготували: інженер з організації експлуатації та ремонту ІІ категорії Бандура П.М. та головний бухгалтер Легка Н.Л.купить ссылкиприозерскоегрузоперевозки ильичевск

Вітаємо з Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

 

рис.

Шановні працівники управління!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та

Дня Українського козацтва!

Ці дати відзначаються 14 жовтня, у день величного християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Їх поєднання є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на захист рідної землі. Ми з особливою повагою й пошаною вдивляємося в образи тих героїв, які хоробро боролися й віддавали життя за її волю й суверенність.

 

У цей святковий день сердечно зичу усім вам міцного здоров’я, сили та мужності, щасливого особистого життя, добробуту й родинної злагоди, мирного неба над українською землею!

 

З повагою

в.о. начальника управління                                                                                                                              А.Яцковець аналитика бинарных опционовкупить тепловой насоскатушка salmo

12 жовтня 2017 року

Спеціалістами служби водних ресурсів проведено  екологічний урок з учнями Лютинського НВК       ”ЗОШ І-ІІІст-ДНЗ” на тему: « Збереженя та відтвореня водних ресурсів України”.

Спецалісти зазначили вагомість проведення подібних заходів для підростаючого покоління та показали учням документальний фільм про водні ресурси України. Особливо звернули увагу молоді на заходи, які повинні здійснюваться щоб не допустити  забруднення вод.

ffffffffffddddddddd

4.82307E+11reputaci.xyzлидов.рф кидалово

10 жовтня 2017 року

10 жовтня 2017 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок по підсумках роботи за вересень 2017 року. Начальник станції насосної Садовський Б.М. звітував про використання електроенергії кожною насосною станцією за вересень місяць , її технічний стан та довів для кожної насосної станції ліміти на  використання електроенергії  у жовтні місяці. З колективом зустрівся представник відділення ПриватБанку в Дубровицькому районі та інформував про послуги, які надаються банком.

jjjjjjjjjjjjffffffffffffffffffffсправка 095у образецутятница ценавыбор системы отопления

09 жовтня 2017 року

06 жовтня 2017 року  проведено щотижневе навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на теми: “Ремонт та технічне обслуговування меліоративних систем” та “Правила безпечної експлуатації насосних станцій.(наказ №55 від 12.03.2010р.)”. Теми підготували: інженер-гідротехнік ІІ категорії Тинко І.О. та начальник станції насосної Садовський Б.М.посредники товаров из китаяноутбуки онлайнрисунки для межкомнатных дверей

04 жовтня 2017 року

Працівниками Дубровицького УВГ проводиться поточний ремонт будівлі насосної станції “Лютинськ-3”.oooooooo jjjjjjjjjjjjjнежный макияж на выпускной для голубых глазкто работал с payperprofitstrans siberian rail trips

04 жовтня 2017 року

На базі Дубровицького управління водного господарства проводиться поточний ремонт автогаража та прохідної. Також виконуються роботи з підготовки до зими 2017-2018рр. згідно календарного плану (утеплення дверей, вікон, ремонт покрівлі).

ffffffffffgggggggggggggggggghhhhhhhhhhh

Фильчаков прокурор харьковаинтернет сообщенияpr тиц