Monthly Archives: Серпень 2017

28 серпня 2017 року

28 серпня 2017 року в Дубровицькому управлінні водного господарства проведено виробничі збори оглядачів ГТО, на яких підбито підсумки виконання ремонтно- доглядових робіт за серпень місяць. Перевірені робочі журнали оглядачів ГТО та видані нормовані завдання на вересень місяць. Провідним інженером з організації експлуатації та ремонту був проведений позаплановий протипожежний інструктаж.

hhhhhhheeeeeeeeeeeчто такое межддународная экспресс доставкакупить сковороду с титановым покрытиемкак подобрать процессор для ноутбука

Про відзначення 26-ї річниці Незалежності України

llllllllllllllllllllllllll

24 серпня 2017 року працівники Дубровицького управління водного господарства взяли участь у заходах з нагоди святкування 26-ї річниці Дня Незалежності України.

Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятних знаків нашого міста, а далі учні міських шкіл провели патріотичний флешмоб під назвою «Діти України». Також було проведено святковий концерт «У моєму серці Україна!» Центр міста був ознаменований фотоекспозицією присвяченою загиблим воїнам АТО та безпосередньо Дню Незалежності нашої країни.

 Привітали містян із найвеличнішим для нації святом та вручили нагороди усіх рівнів голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко, голова районної ради Микола Кухарець, помічник-консультант народного депутата України Василя Яніцького Оксана Слободзян та секретар виконкому міської ради Оксана Краглевич.

Під час святкового концерту до Дня незалежності України лунала молитва за Україну та її народ у виконанні Петра Паська. 
На сцені також проходили сценічні народні обряди обжинків, обряд поліського весілля.

В холі будинку культури функціонувала  виставка народних майстрів та умільців району з нагоди Дня незалежності України.

ffffffffffffnnnnnnnnnnnnnooooooooo

заседание фрс сегодняконтейнерные грузоперевозкиАлександр Фильчаков Васильевич

Святкування Дня Державного Прапора України

З нагоди Дня Державного Прапора України, який відзначається згідно з Указом Президента України № 987/2004 від 23.08.2004 р. «Про день Державного Прапора України» 23 серпня працівники Дубровицького управління водного господарства прийняли участь у заходах, які проходили на майдані “Злагоди” у м. Дубровиця. У цей день на площі міста відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, виконання Державного Гімну України. Після цього жителі міста взяли участь в патріотичному велопробізі.

ssssddddkkkkkkkkkkkkооо толковая реклама разводконтекстная реклама для сайтаульяновские двери официальный сайт межкомнатные

Вітаємо з Днем Незалежності України!

 

images

Від усього серця вітаємо всіх працівників галузі з Днем незалежності України – світлим святом Української Державності. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родинах. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.сковорода чугунная россия купитьип сорокинчто такое одностраничный сайт

17 серпня 2017 року

В серпні 2017  року оглядачі ГТО   завершили роботи з поновлення та облаштування інформаційних знаків на осушувальнах системах «Тумень», «Воробіно».

ddddddddddddddffffffffffffftouch trades отзывыгазовые конденсационные котлымедицинская справка по форме 086-у образец

16 серпня 2017 року

Комісією управління з числа інженерно-технічних працівників 15 серпня проведено перевірку виконання нормованих завдань оглядачами ГТО   системи “Селець” та “Тумень”, стан утримання насосних станцій “Висоцьк”, “Городище”, “Лютинськ-3”, “Лютинськ-1”.kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkffffffffffffffffffffn1n1n1n1nl1l1l1l1l1l1l  

 TopCargo запускает новую услугуандорра турылидов.рф опыт

10 серпня 2017 року

10 серпня 2017 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок, які звітували про використання електоенергії в серпні місяці. Начальник станції насосної Садовський Б.М.  довів до кожної насосної станції ліміти на  використання електроенергії  у вересні місяці. На зборах були розглянуті питання про технічний та естетичний стан насосних станцій, про дотримання правил пожежної безпеки в пожежонебезпечний літній період.

hhhhhhhhhhhhh ffffffffffffffип сорокинобувь кожанаялидов.рф кидалово