Monthly Archives: Липень 2017

24 липня 2017 року

24 липня 2017 року в Дубровицькому управлінні водного господарства проведено виробничі збори оглядачів ГТО, на яких підбито підсумки виконання ремонтно- доглядових робіт за липень місяць. Перевірені робочі журнали оглядачів ГТО та видані нормовані завдання на серпень місяць.

hhhhhhhhhhhhhyayayayayayкупить ноутбук в интернетесносу нетпай пер профитс отзывы

12 липня 2017 року

Оглядачами ГТО  виконуються роботи з обкошування механізмами від рослинності на осушувальній системі “Воробіно” водоприймач р.Воробіно ПК 28+00 – ПК37+85.

lllllllllllllllgggggggggg

 

 кисти wobsсправка 082уостеотомы для синус лифтинга

10 липня 2017 року

10 липня 2017 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок, які звітували про використання електоенергії в липні місяці.  Головний енергетик Сорока Е.С. довів до кожної насосної станції ліміти на  використання електроенергії  в серпні місяці. Начальник станції насосної Садовський Б.М.  провів повторний інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки.

ddddddddd gggggggggggвыбрать ноутбук 2018леногостатистика гугл

10 липня 2017 року

7 липня 2017 року  проведено щотижневе навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: “Нагляд за меліоративним станом осушуваних земель, основні завдання  меліоративного моніторингу”. Тему підготувала  провідний інженер з організації експлуатації та ремонту.

луидор двери ульяновскноутбук 2016купить кисть для румян украина

05 липня 2017 року

На осушувальній системі “Золоте” водоприймач р.Сирень  ПК 24+50 оглядачами ГТО під керівництвом провідного інженера-гідротехніка Мірка В.Л. проведені роботи з ремонту підмостових конструкцій свайного мосту. hhhhhhhhhhhhooooooooodddddddddddkkkkkkkkkkkkkryobi ecusima 2000viсправка 086купить эхолот киев

04 липня 2017 року

Машиністи насосних установок завершили роботи з благоустрою території на насосній станції Воробіно – 2.

yyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeгрузы по украинеst petersburg private toursтелефон Nomi

03 липня 2017 року

30 червня 2017 року  проведено щотижневе навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на теми: “Психологія безпеки праці. Організація роботи з охорони праці. Інструктажі з охорони праці” та “Обслуговування  електроустановок насосних станцій”. Теми підготували: начальник станції насосної Садовський Б.М. та головний енергетик Сорока Е.С.макияж для азиатских глаз с нависшими векамиtranssiberian railroad ticketsriver volga map