Monthly Archives: Червень 2017

28 червня – День Конституції України

28 червня вся Україна святкує День Конституції. Це фундаментальний документ, який є головною ознакою цивілізованості будь якої держави, що визначає демократичний напрямок розвитку, який обрав народ України, висловившись за незалежність України на всенародному референдумі 1 грудня 1991-го року та закріпивши цей напрямок конституційно 28 червня 1996-го року.

Працівники Дубровицького управління водного господарства взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України.

У Дубровицькому будинку культури відбувся святковий концерт «Оберіг нашої державності».

 З вітальним словом до присутніх звернулися: голова Дубровицької районної державної адміністрації Микола Петрушко, заступник голови Дубровицької районної ради Олександр Задорожній та помічник – консультант народного депутата Василя Яніцького Оксана Слободзян.

Під час святкового заходу наше керівництво вручило грамоти для працівників суду, прокуратури та громадських активістів.

ddddddddddddsssssssssssssбренды автозубные клиникидвери региона стелла 2

27 червня 2017 року

На осушувальній системі “Воробіно”  оглядачами ГТО під керівництвом інженера-гідротехніка проведяться роботи з ремонту ГТС.  Всього за червень місяць виконано ремонт 15 споруд. 

DDDDDDDDDDdab edмеланнетможно ли говорить о продвижении современной

23 червня 2017 року

23 червня 2017 року в Дубровицькому управлінні водного господарства проведено виробничі збори оглядачів ГТО, на яких підбито підсумки виконання ремонтно- доглядових робіт за червень місяць. Перевірені робочі журнали оглядачів ГТО та видані нормовані завдання на липень місяць. В.о. інженера з ОП Садовським Б.М. були проведені: повторний інструктаж з охорони праці та техніки безпеки, протипожежний інструктаж.

ddddddddddddddffffffffffffffброкер olymp trademoscow travel agencyтоповые планшеты

20 червня 2017 року

Тривають роботи з благоустрою території на насосній станції Воробіно – 2. Працівниками управління проводиться ремонт огорожі.

rrrrrrrrrrrrrrffffffffffffffff

 монтаж систем водоснабженияpayperprofits мошенникидневной вечерний макияж фото

19 червня 2017 року

16 червня 2017 року  проведено щотижневе навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: “Постанова КМУ «Про затвердження Порядку користування землями водного фонду»”. Тему підготувала провідний інженер з використання водних ресурсів Мозоль Л.М.

экспедирование грузовобразец справки 095/уpayperprofits com отзывы негативные

19 червня 2017 року

16 травня 2017 року  проведено щотижневе навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: “Постанова КМУ “Про затвердження Порядку користування землями водного фонду”». Тему підготувала провідний інженер з використання водних ресурсів Мозоль Л.М.нивелировать этоdab kv 3 kv 6 kv 10буковель где находится

12 червня 2017 року

12 червня 2017 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок по підсумках роботи за травень 2017 року та видані завдання на червень місяць. Начальник станції насосної Садовський Б.М. звітував про використання електроенергії кожною насосною станцією та її технічний стан.

gggggggggggttttttttttttанэтмакияж синими тенями голубых глазооо толковая реклама новороссийск

07 червня 2017 року

Проводяться роботи з очищення механізованим способом водоприймача р.Воробіно осушувальна система “Воробіно” від замулення на ПК103 +00 –  ПК105+00.uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffffмарки детского питанияОлександр Васильович Фільчаковсервисное обслуживание систем водоочистки

06 червня 2017 року

День працівників водного господарства
З нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників водного господарства у приміщенні Дубровицького  управління водного господарства були проведені урочисті збори.
З вітальним словом до колективу звернулися: в.о. начальника управління Яцковець Алла Георгіївна та голова профспілкового комітету Кулаков Станіслав Михайлович. В ході привітань за багаторічну і сумлінну працю, професіоналізм, внесок у розвиток водного господарства та з нагоди свята були відзначені та нагородженні:  Подякою Рівненського обласного управління водних ресурсів оглядач ГТО М.І.Янковський, машиніст насосних установок А.С. Твердий; Почесною грамотою Дубровицького управління водного господарства провідний інженер з організації та нормування праці О.К. Паращак, сторож Ю.В. Годунко, машиніст автокрана В.В. Козак, водій І категорії Ф.С. Мазур, оглядач ГТО О.І. Іщенко, машиніст насосних установок Л.І. Котяй. 

fffffffffffff dddddddddddОлександр Фільчаков прокуроркупить все для рыбалки в украинеыьыюкг

01 червня 2017 року

В селі Крупове  працівниками Дубровицького УВГ  було поновлено джерело: замінено дошки, пофарбовано, виконані роботи з благоустрою.

VVVVVVVVVV

FFFFFFFFFFFe25 купитьсковорода для стеклокерамической плитыкак правильно снимать макияж с глаз