Monthly Archives: Лютий 2017

27 лютого 2017 року

24 лютого 2017 року було проведено навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: «Правила і норми  ОП, виробничої санітарії, пожежної безпеки». Тему підготував  в.о. інженера з ОП Садовський Б.М.как растушевывать тенисборные грузы китайинтерднестрком смс

23 лютого 2017 року

23 лютого 2017 року в  Дубровицькому УВГ проведено  виробничі збори оглядачів ГТО на яких підбито підсумки виконання доглядових робіт за лютий  місяць та  видані  нормовані завдання на березень місяць.Також згідно затвердженого графіка  комісією було  перевірено знання   правил і норм з охорони праці та пожежної безпеки  оглядачів ГТО.

gggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrffffffffffffffffff

 как пользоваться кистью для губінтернет магазин рибалкибрекет система лингвальная

20 лютого 2017 року

17 лютого 2017 року було проведено навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: «Колективний договір, порядок заключення, контроль за виконанням. .». Тему підготував  головний механік Кулаков С.М.батарея теслагде сделать флюорографию в москвеооо толковая реклама новороссийск

13 лютого 2017 року

10 лютого 2017 року було проведено навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: «Реєстрація та облік бюджетних зобов’язань в органах ДКСУ. Зміни в обліковій політиці 2017 року.». Тему підготував  головний бухгалтер Легка Н.Л.металлокерамика ценакуплю сковородуpayperprofits com отзывы негативные

09 лютого 2017 року

09 лютого 2017 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок по підсумках роботи за січень 2017 року та видані завдання на лютий місяць. Головний енергетик Сорока Е.С. звітував про використання електроенергії кожною насосною станцією та її технічний стан.

ddddddddddddddddddddddkkkkkkkkkkkkkkkkkkkноутбуки скидкикатушка мультипликаторuniversity of kazan

06 лютого 2017 року

1 та 2 лютого 2017 року комісією Дубровицького УВГ була проведена перевірка виконання нормованних завдань за січень місяць поточного року оглядачів ГТО на системах “Бережанка”, “Ставок”, “Золоте”, “Лісове”, “Милячі-Козаки”, “Чаква”. Місячне завдання вирубки чагарнику на площі 15 га виконано на сто відсотків. Відмічено роботу кращого оглядача ГТО на системі “Бережанка”  Остапчука Анатолія.

ssssssssssssssssssssrrrrrrrggggggggeeeeeeeeeeeeeeee
iiiiiiiiiiiiiiiiiiii
yyyyyyyпослать бесплатное смс на билайнФильчаков прокурор отзывыгде купить ноутбук дешево

06 лютого 2017 року

03 лютого 2017 року було проведено навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: «Водний кодекс України». Тему підготував  інженер з використання водних ресурсів І ктр. Савич І.В.путешествие по индииоснова макияжа проблемной кожиАлександр Фильчаков прокурор

02 лютого 2017 року

В рамках співпраці з відділом освіти спеціалістами служби водних ресурсів Дубровицького УВГ  проведено екологічний урок в Колківському НВК «Ліцей-школа ЗОШ І-ІІІ ст.» для учнів 8 класів на тему «2 лютого Всесвітній день водно – болотних угідь».

У 2017 році Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя зберігають воду».

Основною метою відзначення Всесвітній день водно – болотних угідь є підвищення обізнаності людей щодо взаємодії між водою і водно-болотними угіддями. Ця подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети.

ннннннннннннооооооооооооо

 energoteamпрофессиональный макияж в домашних условиях пошаговоеаренда шале в буковеле

01 лютого 2017 року

01 лютого 2017 року в  Дубровицькому УВГ проведено  виробничі збори оглядачів ГТО на яких підбито підсумки виконання доглядових робіт за січень  місяць та  видані  нормовані завдання на лютий місяць. Також провідним  інженером з організації експлуатації та ремонту Ус О.В., в.о. інженера з охорони праці Садовським Б.М. було проведено навчання  з охорони праці та пожежної безпеки для оглядачів ГТО   на гідротехнічних об’єктах.

 

dddddddddddddddffffffffffffffffбинарные опционы отзывы о брокерахреферальный трафикооо толковая реклама отзывы