Monthly Archives: Серпень 2016

25 серпня 2016

Святкування Дня незалежності України

bbbbbb

23 серпня 2016 року Дубровиця разом зі всією державою відзначила День Державного Прапора. Працівники Дубровицького управління водного господарства взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України.

На центральній площі міста – майдані Злагоди, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Цьогоріч почесне право підняття Державного Прапора надали брату та сестрі загиблих воїнів АТО, які ціною власного життя та здоров’я захищали кордон та рятували мирне населення на Сході України.

Після урочистої частини заходи продовжились на центральній площі міста культурно-мистецькою акцією, в рамках якої на майдані Злагоди організовано велопробіг.

24 серпня 2015 року, у День Незалежності України, дубровиччани вшанували пам’ять про бійців АТО, які віддали життя за незалежність і свободу України. Далі, працівники управління разом з жителями міста, вбрані у національні костюми взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Співаємо разом Державний Гімн України». Ввечері колектив управління відвідав урочистий концерт з нагоди 25-ї річниці незалежності України, що відбувся в районному будинку культури м.Дубровиця та виставку-ярмарку декораeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrтивно-прикладного мистецтва майстрів краю.

 наносить бронзер фотомакияж для сухой кожихорошие игровые ноутбуки

22 серпня 2016 року

                              

                              FFFFFFFF                                                                    ВІТАЄМО!
20 серпня відзначив свій 65-річний ювілейний день народження один з найдосвідченіших керівників водогосподарських організацій Рівненського облводресурсів,

начальник Дубровицького управління  водного господарства – Сахвон Сергій Якович. Неодноразово, за значні досягнення та величезний особистий вклад в розбудову водогосподарського комплексу району, він нагороджувався Почесними грамотами Держводагентства.

Колектив управління щиро вітає Сергія Яковича з ювілеєм і бажає міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної енергії та родинного благополуччя.

продвижение брендапригорает алюминиевая сковородаотзывы о межкомнатных дверях одис ульяновские