Monthly Archives: Березень 2016

28 березня 2016 року

25 березня 2016 року було проведено навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: «22 березня – Всесвітній день води». Тему підготував провідний інженер з використання водних ресурсів Мозоль Л.М.

Александр ФильчаковОлександр Фільчаков прокурорбинари ком

23 березня 2016 року

22 березня 2016 року світова спільнота відзначала Всесвітній день води. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходила під гаслом “Вода та робота”, де зверталася увага на те, як достатня кількість і якість води може змінити життя і умови праці, і навіть трансформувати суспільство і економіку. Враховуючи актуальність питань щодо управління водними ресурсами, а також з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором, працівниками служби водних ресурсів Дубровицького управління водного господарства була проведена лекція на тему “22 березня – Всесвітній день води” для учнів Орв’яницької ЗОШ.

hhhhhhhhhh

jjjjjjjjjjjjjjj

макияж в теплых тонахдверь диамантооо толковая реклама

16 березня 2016 року

Відповідно до навчального плану Нікопольської технічної  школи  та з метою підвищення кваліфікації оглядачів ГТО Дубровицького УВГ  14  березня 2016 року  в управлінні проведено навчання та перевірка знань за напрямом «Навчання робітників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою (роботи бензопилами, кущорізами, газонокосарками, ручним інструментом, пневматичними машинами та електроінструментами). Навчання провели  провідний інженер з організації експлуатації та ремонту Ус О.В. та в.о.інженера з охорони праці Садовський Б.М.

lslslslslslsieieieieiiiedmdmdmd.

touch trades отзывыдетская стоматологическая клиникасправки в бассейн купить

09 березня 2016 року

В Дубровицькому УВГ проведено навчання та перевірку знань з охорони праці та пожежної безпеки оглядачів гідротехнічних об’єктів. Навчання та перевірку знань було проведено відповідно до затвердженого графіку.
ТТТТТТТТТТТТККККККК

 

 

 

 

 

 

ашырштппутевка в доминикана ценаsms.ru отзывы

01 березня 2016 року

01 березня 2016 року в  Дубровицькому УВГ проведено  виробничі збори оглядачів ГТО на яких підбито підсумки виконання доглядових робіт за лютий  місяць та  видані  нормовані завдання на березень місяць. Також провідним інженером з організації експлуатації та ремонту Ус О.В. був проведений інструктаж  з охорони праці при роботах з кущорізами та пожежної безпеки на гідротехнічних об’єктах.

JJJJJJJJJJJJGGGGGGGGGGGG

 

 

 

 

 

строительный гипермаркет метр квадратныйан-нетФильчаков прокурор