Monthly Archives: Лютий 2016

29 лютого 2016 року

26 лютого 2016 року було проведено навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на теми: «Виконання кошторисів Дубровицького УВГ на 2016 рік. Закон про Державний бюджет України на 2016 рік» та «Нормативно-правова база формування штатних розписів». Теми підготували: головний бухгалтер  Легка Н.Л  та головний економіст Примакова В.М.

с поставщиками из Китаяотправит смс на мегафонан нет

18 лютого 2016 року

15 лютого 2016 року Дубровицьке УВГ відсвяткувало свій 50-річний ювілей. З цієї нагоди відбулися урочисті збори працівників та ветеранів управління. На збори був запрошений голова Дубровицької райдержадміністрації Киркевич С.В., який привітав працівників з ювілеєм та вручив Почесні грамоти начальнику управління Сахвону С.Я., інженеру-гідротехніку Юрку В.А. та сторожу Паську О.А. Начальником управління були вручені грамоти ветеранам галузі: Бірук Г.Г., Горун Г.А., Мозоль Л.М., Прокопець С.В., Подольському П.Й., Гурику І.П., Курачу П.Ф., Кореню В.О. З нагоди святкування 50-річчя УВГ відбувся концерт, який провели працівники Дубровицького районного Будинку культури.

uuuuuuuuuulllllllllllooooooo

8 квттепловые насосы для отопления цена;tknjt vjht

01 лютого 2016 року

29 січня 2016 року було проведено навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: «Закон України “Про меліорацію земель”». Тему підготував начальник управління С.Я.Сахвон. 

сделать свадебную прическу и макияжип сорокиндобавить сайт в яндекс каталог