Monthly Archives: Листопад 2015

30 листопада 2015 року

Трубчатий переїзд ТП 200х200х4, який збудований у 1969 році на магістральному каналі  осушувальної системи «Тумень»ПК 21+00, розташований на автомобільній дорозі загального значення Городище-Рівне-Старокостянтинів та перебуває на балансі Дубровицького управління водного господарства . Після весняної повені 2013 року споруда   знаходиться в аварійному стані.

Для ліквідації аварійної ситуації, на замовлення департаменту з питань архітектури та будівництва Рівненської облдержадміністрації, підприємством Рівнедорпроект було розроблено робочий проект «Реконструкція трубчатого переїзду на автодорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів в районі с.Бродець Дубровицького району», загальною вартістю робіт у сумі 1198,894 тис. гривень. Виконавець будівельних робіт – ТзОВ «Західметал».

Завершення робіт планується до кінця поточного року.

kkkkkkkkkkkk
jjjjjjjjjjjjjjjjfffffffffffff

отдых в карпатах с детьми летоминтекрон клеопатра венге коричарка р 2к л орех x1 rur 4600 00

 

htrkfvf ueukстоимость продвижения сайтасправка 086

20 листопада 2015 року

28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».
До участі в конкурсі запрошуються усі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.
Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.
Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.
Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами.
З більш детальною інформацією про Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» можна ознайомитись на сайті Мінприроди України за посиланням http://www.menr.gov.ua/index.php/public/dzherela.

тиц сайтаФильчаков прокурорprodvijenie

18 листопада 2015

     17 листопада 2015 року  в.о.інженера з охорони праці Садовський Б.М. прийняв участь у навчальному семінарі-практикумі щодо порядку планування, організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

бизнес в китаеотправит смс на мегафонотзывы Данильченко Юрий

13 листопада 2015 року

 12 листопада 2015 року комісія з інвентаризації основних засобів продовжила свою роботу. Була проведена перевірка на насосних станціях “Хілін” ,“Лугове-1”,“Лугове-2” “Колки”,“Заслуччя”,“Льва-3”, “Льва-4”, “Велюнь”та меліоративних систем “Залужжя”,“Милячі-Козаки”,“Льва”.

jdjdjdjddjreerererodododo

торговля бинарными опционами стратегиисмс рассылка бесплатно без регистрацииpayperprofits опыт

11 листопада 2015 року

Згідно наказу № 134 від 27.10.2015 року “Про проведення щорічної інвентаризації у 2015 році” комісією продовжуються роботи з інвентаризації матеріальних цінностей Дубровицького УВГ. 10 листопада 2015 року була проведена інвентаризація на насосних станціях “Бродниця” ,“Лютинськ-1”,“Лютинськ-3” “Золоте”,“Тумень”,“Висоцьк”, “Городище”та меліоративних системах “Бохині”,“Ставок”,“Селець”,“Лютинськ”,“Золоте”, “Тумень” та  “Стубла”.

kdkdkdkdlslslslslsls

travel advisory for russiaотправка груза в сшатуры в андорру из москвы

09 листопада 2015 року

09 листопада 2015 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок по підсумках роботи за жовтень 2015 року. В.о. головного енергетика звітував про використання електроенергії кожною насосною станцією та її технічний стан.  Працівники насосних станцій ознайомлені з наказом про проведення інвентаризації основних засобів.

lklklklk

крючки для карасялидов.рф кидаловолобановский депутат

04 листопада 2015 року

За січень – жовтень управлінням виконано ремонтно-доглядових робіт на суму 1775,02 тис. грн. при плані 1774,96 тис. грн.
Поточного  ремонту виконано на суму 88,366 тис. грн. при плані 88,340 тис.грн.
Очищено від мулу каналів – 5445м3 при плані 5350 м3. Обкошено від рослинності 520,91, га каналів при плані 516,0 га.
Вирубано чагарнику 64,5 га при плані63 га. Відремонтовано 54 гідротехнічні споруди при плані 54 шт.
Надано платних послуг на суму 268,771тис. грн. в т.ч. технічне обслуговування становить 175,434 тис. грн.

лидов.рф отрицательные отзывыtopoption отзывыстратегии на бинарные опционы