Monthly Archives: Вересень 2015

25 вересня 2015 року

В вересні  2015 року спеціалістами служби водних ресурсів було проведено  лекції на тему «Водні ресурси Дубровицького району» для учнів 5-7 класів  Удрицького НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

cncncncnc
yeyeyeyey

sochiлидов.рф мошенникикупить санаторно курортную карту

23 вересня 2015 року

Проводяться роботи з очищення механізованим способом водоприймача р.Стубла осушувальна система “Стубла” від замулення. Всього заплановано виконання таких робіт у вересні місяці в об’ємі 2000 м3.

uuuuuuuujjjjjjjjjjjjjnnnnnnnnfffffffffffкупить игровые ноутбукираздвижные межкомнатные двери коломна улица флотскаякарпові удилища

08 вересня 2015 року

07 вереся 2015 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок по підсумках роботи за серпень 2015 року. В.о. головного енергетика звітував про використання електроенергії кожною насосною станцією та її технічний стан.  Також був доведений план по ремонту насосно-силового обладнання та насосних станцій.

ffffffffffffffffjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

лидов.рф разводдневные стратегии без индикаторов для бинарных опционовреклама фирмы

03 вересня 2015 року

03 вересня 2015 року в  Дубровицькому УВГ проведено  виробничі збори оглядачів ГТО на яких підбито підсумки виконання доглядових робіт за серпень місяць та  видані  нормовані завдання на вересень місяць. jfjfjfjfjfjj

аннет отзывыфабрикадверей comультрабук ноутбук