Monthly Archives: Червень 2015

16 червня 2015 року

При обстежені осушувальної системи «Трипутнянська» (землі Сварицевицької сільської ради) було виявлено загоряння торфогрунтів вздовж меліоративного каналу МК-3 ПК28+00 – ПК30+00. Оглядачі ГТО під керівництвом провідного інженера з організації експлуатації та ремонту Войтовича А.А. разом з працівниками служби МНС  взяли участь в  гасінні пожежі.

ssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeevvvvvvvvvvvvvvправильный макияж после 40 летвоспари брокеркт верхней челюсти

15 червня 2015 року

12 червня 2015 року було проведено навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: «Збереження водних ресурсів району – благородна справа». Тему підготував інженер з використання водних ресурсів І категорії – Савич І.В.что можно готовить на сковороде грильпаста с морепродуктами и сливкамикупить dab europro high flow

09 червня 2015 року

День працівників водного господарства
З нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників водного господарства у приміщенні Дубровицького  управління водного господарства були проведені урочисті збори.
З вітальним словом до колективу звернулися начальник управління Сахвон Сергій Якович та голова профспілкового комітету Кулаков Станіслав Михайлович. В ході привітань за багаторічну і сумлінну працю, професіоналізм, внесок у розвиток водного господарства та з нагоди свята були відзначені та нагородженні: Почесною грамотою Рівненської облдержадміністрації машиніст П.П. Войтович, Подякою Держводагентства  оглядач ГТО В.М. Стасюк, Почесною грамотою Рівненської обласної ради інженер-гідротехнік В.А. Юрко, Почесною грамотою Рівненського обласного управління водних ресурсів головний механік  С.М. Кулаков, Почесною грамотою Дубровицької райдержадміністрації провідний інженер з використання водних ресурсів Л.М. Мозоль, Почесною грамотою Дубровицької районної ради водій І категорії Ф.С. Мазур, Грамотою Дубровицького управління водного господарства тракторист-машиніст О.В. Таборовець, оглядач ГТО О.І. Іщенко, машиніст насосних установок Островець Ю.П.

uuuuuuuuuuuyyyyyyyyyyyвйбермакияж тени фотомеланнетт

03 червня 2015 року

В травні місяці в с.Хочин громадою села при участі працівників Дубровицького УВГ було проведено упорядкування криниці. Це природнє джерело розташоване на території Удрицької сільської ради Дубровицького району.
jjjjjjjjjjjjnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuu
Харьков Данильченко Юрий Брониславович горнолыжный курорт украиныкак выбрать электроплиту