Monthly Archives: Березень 2015

30 березня 2015 року

27  березня 2015 року було проведено  навчання працівників Дубровицького управління водного господарства  на тему: «Причини повеней та підтоплень, першочергові заходи по ліквідації ». Тему підготував інженер-гідротехнік  –Тинко І.О.
бейтраннерторговые программыдверь в цвет

23 березня 2015 року

20  березня 2015 року було проведено  навчання працівників Дубровицького управління водного господарства  на тему: «Всесвiтнiй день водних ресурсiв ». Тему підготував інженер з використання водних ресурсiв I кат.  –Савич I.В.гелиосистемыооо толковая реклама разводип сорокин

18 березня 2015 року

В рамках співпраці з відділом освіти спеціалістами служби водних ресурсів Дубровицького УВГ  були проведені екологічні уроки для учнів Дубровицького професійно-технічного навчального звкладу на тему «22 березня – Всесвітній день води».

fdefefrefefe
fdfefefre
 
холодильные камерыreputaciспиннинг купить дешево

17 березня 2015 року

З метою прискореного формування у слухачів професійних умінь і навичок, підвищення якості професійного складу робітничих кадрів управління на підставі „Положення про професійне навчання кадрів на виробництві, договору з Нікопольською технічною школою та наказу Рівненського облводресурсів від 02.03.2015 року №10-В 16 березня 2015 року в Дубровицькому УВГ організовано навчання та перевірка знань працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою (роботи бензопилами, кущорізами, газонокосарками, ручним інструментом, пневматичними машинами та електроінструментами). Всього було проведено навчання 43-х оглядачів ГТО та токаря. Були прочитані лекції в.о інженера з ОП Садовським Б.М., головним механіком Кулаковим С.М. та в.о. головного енергетика Вабіщевичем Я.М.

dfederewrwfdfdfdfdfdjghjgujyuyuюбертуре новосибирскмеждународные курьерские службы украиныпродвижение магазина

16 березня 2015 року

13  березня 2015 року було проведено  навчання працівників Дубровицького управління водного господарства  на тему: «Програма розвитку водного господарства Дубровицького району на період до 2021 року». Тему підготував інженер з організації експлуатації та ремонту – Ус О.В.payperprofits com отзывы негативныеloot market отзывыгрузоперевозки фура

02 березня 2015 року

27  лютого 2015 року було проведено  навчання працівників Дубровицького управління водного господарства  на тему: «Порядок проведення навчання та перевірки знань з охорони праці працівників управління». Тему підготував  в. о. головного енергетика – Вабіщевич Я.М.
справка форма 26302 нподводная видеокамера для рыбалки купить