Monthly Archives: Квітень 2014

14 квітня 2014 року

Встав зранку, вмився, привів у порядок себе – приведи в порядок і свою планету, – писав Антуан де Сент–Екзюпері у «Маленькому принці». В рамках місячника благоустрою «За чисте довкілля», всесвітнього Дня довкілля, у Дубровицькому управлінні водного господарства 11 квітня був проведений загальний суботник. Працівники управління впорядкували територію управління, квітники, пам’ятні та інформаційні знаки , джерела, територію насосних станцій, гідротехнічні споруди.  Такі заходи покликані привернути увагу громадськості до проблем довкілля й підкреслити гостру необхідність у зміні ставлення людини до природи та її ресурсів.

линовокарта памяти transcend 32 гбобучение сео

8 квітня 2014 року

З метою підвищення кваліфікації оглядачів ГТО Дубровицького УВГ та відповідно до навчального плану Нікопольської технічної школи 07 квітня 2014 року  в управлінні проведено навчання та перевірка знань за напрямом «Навчання робітників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою (роботи бензопилами, кущорізами, газонокосарками, ручним інструментом, пневматичними машинами та електроінструментами)» (модуль 2).

 распечатка смсчто за бинарные опционыспособы рекламы услуг

4 квітня 2014 року

 

Місячник благоустрою

У період з 1 квітня по 8 травня 2014 року відбудеться щорічна всеукраїнська акція «Місячник благоустрою». Ця акція проводиться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та у заплавах річок, прибережних захисних смуг та водоохоронних зон (смуги відведення), меліоративні системи та водогосподарські споруди, навколишні території адміністративних будівель та виробничих баз.
Заходи з благоустрою передбачають наступне:
– організацію та здійснення заходів із озеленення та впорядкування територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах (смугах відведення) та водогосподарських спорудах;
– відновлення джерел та витоків річок і створення поблизу них нових місць відпочинку, прибирання сміття та ліквідацію сміттєзвалищ, заліснення територій, висаджування саджанців дерев і кущів;
– залучення до участі у зазначених заходах, насамперед, учнівської та студентської молоді, громадськості;

– упорядкування території адміністративних будівель та виробничих баз;
– проведення інформаційно – просвітницьких заходів з метою підвищення екологічної свідомості населення ( семінари, круглі столи, екологічні уроки тощо);
– 12 квітня 2014 року буде проведена акція – День довкілля

travel to moscow russiaсамый надежный брокерноутбук acer

03 квітня 2014 року

В березні 2014 року з метою недопущення підтоплення сільськогосподарських угідь було проведено заміну насосного агрегата І ОПВ 2500х4,2 на насосній станції «Хілін». Для виконання робіт , з дозволу Облводресурсів, було використано аварійний запас ПММ.

ультразвуковая чистка зубов отзывыпосылка китайлоготип продвижение

03 квітня 2014 року

Відповідно до  наказу від 13.01.2014 року №17 «Про проведення навчання та перевірку знань з питань охорони праці» в березні 2014 року з оглядачами ГТО  проведено навчання та перевірка знань з охорони праці.

marafon.ruстоимость билета в доминиканусмс профи

03 квітня 2014 року

За січень-березень 2014 року оглядачами ГТО було вирубано  чагарнику на меліоративних каналах 49,6 га  при плані 48,0 га, в тому числі механізовано 3,2 га  при плані 3,0 га. На системі Милячі –  Козаки виконано роботи з підсипки дамби в об’ємі 110 м3 , ліквідовано промоїну на споруді РТК-150 МК-5 ПК12 . Здійснено 108 замірів рівнів води на водомірних  постах.

sony xperia m5 dual e5633dab feka bvpфото стрелок на глазах карандашом