Monthly Archives: Березень 2014

20 березня 2014 року

20 березня 2014 року.

Спеціалісти відділу водних ресурсів Дубровицького  УВГ спільно із відділом освіти Дубровицького району провели конкурс малюнка на тему «Вода-джерело життя», присвяченого міжнародному дню водних ресурсів  , яке світова спільнота відзначає 22 березня. В конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району. Всього  на конкурс було представлено 24 роботи.  Всі роботи заслуговували на відзнаку. Щоб визначити переможця ,  були відібрані кращі малюнки  серед кращих , а це 5 робіт .Переможцям були вручені грамоти та грошові винагороди.

russian winter holidaysноутбуковgjcelf he

20 березня 2014 року

20 березня 2014 року

З метою виховання дбайливого ставлення до довкілля, підвищення екологічної свідомості і обізнаності підростаючого покоління  щодо стану водних ресурсів України, присвяченого  міжнародному дню водних ресурсів ,  яке світова спільнота відзначає 22 березня , спеціалісти відділу водних ресурсів Дубровицького УВГ провели урок на екологічну тему в Дубровицькому НВК «Школа-ліцей» та Мочулищанському НВК.

Александр Фильчаковотопление часного домавидеокамеры

Всесвітній день води

«Не можна сказати, що вода необхідна для життя: вона і є життя»

— Антуан де Сент-Екзюпері

 

22 березня 2014 року світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, який був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою проведення активного інформування серед широких верств населення та привернення уваги громадськості та політиків до проблем водного фактору, і вперше пройшов 22 березня 1993 року. 
Враховуючи значення, яке вода має для життєдіяльності людини і всього живого на землі, 2005-2015 роки проголошені Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя». Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом “Вода та енергія”.
Вода є однією з найважливіших складових життя людини та всього живого на землі. Наявність достатньої кількості водних ресурсів обумовлює стабільний розвиток суспільства, при цьому залежність суспільства від водних ресурсів не зменшується, а весь час зростає, підвищуються вимоги до якості води. Сьогодні, як ніколи раніше, людство усвідомлює обмеженість та вразливість водних ресурсів.
Ми не можемо робити вигляд, що проблема «в іншому місці». Вже сьогодні кожен з нас може зробити крок на користь збереження водних ресурсів нашої планети.
Всесвітній день води 2014 року є можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства та покликаний підвищити розуміння важливості збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів, науковців, фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи ряд заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження, поліпшення їх водного режиму та якості води водних екосистем.

Дубровицький район багатий на поверхневі води. На його територіїї протікає 3 середні та 15 малих річок загальною протяжністю 304,5км.. Найбільшими водними артеріями є річки Горинь, Случ та Льва. У басейні цих річок налічується 35 озер (площею водного дзеркала 283 га) з них найбільші – Сомине, Велике Почаївське, Верхнє с.Великі Озери та 94 стави площею водного дзеркала 329 га.

В 2013 році з підземних горизонтів забрано 329 тис.м³ води, з поверхневих джерел – 7,242 млн.м³ вод.

Дубровицьке управління водного господарства в свою чергу веде роботи щодо очищення русел малих річок від замулення, відновлення та впорядкування джерел, облаштування витоків.

 

размеры межкомнатных дверей зубрдеревообрабатывающий комплекс русский домудаление нерва зуба цена

04 березня 2014 року

27  лютого 2014 року в Дубровицькому УВГ була проведена профспілкова конференція, на якій розглядались наступні питання:

–         виконання колективного договору за 2011-2013рр;

–         прийняття колективного договору на 2014-2016рр;

–         затвердження комісії по трудових спорах;

–         дообрання членів профспілкового комітету.

топ бюджетных ноутбуков 2018стоматология в поликлиникепродвижение сайтов харьков