Monthly Archives: Лютий 2014

21 лютого 2014 року

В рамках співпраці з відділом освіти спеціалістами служби водних ресурсів Дубровицького УВГ спільно з представником РГГМЕ  Ужакіним В.Г. були проведені екологічні уроки в Дубровицькому НВК «Ліцей ЗОШ І-ІІ ст.» для учнів 5 класів на тему «Всесвітній день водно – болотних угідь»  

 

Фильчаков Харьковмежкомнатные двери убертюре отзывыотбеливание зубов лазером

14 лютого 2014 року

         Згідно наказу Рівненського облводресурсів від 10.12.2013 року №148-В «Про навчання робітників» та наказу Дубровицького УВГ від 13.01.2014 року №17 «Про проведення навчання та перевірки знань з охорони праці» 13 лютого 2014 року було проведено навчання та перевірка знань «Правила безпечної експлуатації насосних станцій водогосподарських систем» машиністів насосних установок. В комісії по  перевірці знань приймав участь завідувач сектором у Зарічнянському районі Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Гузич О.М.

как эффективно работатькупить леску для рыбалки в украинебежевые босоножки на тракторной подошве

січень 2014 року

24 січня 2014 року в газеті Дубровицький вісник №4(986) опублікована стаття «Безпека на льоду»

 айфон 72реклама интернет магазина одеждыФильчаков Александр Васильевич

06 лютого 2014 року

                            За підсумками 2013 року кращим працівником в управлінні є оглядач ГТО
Мірко Іван Романович. На протязі року  своєчасно і якісно виконував місячні нормовані завдання з використанням засобів малої механізації. Забезпечував збереження всіх конструктивних елементів меліоративної системи «Воробіно». Приймав  активну участь у поновленні інформаційних знаків на системах зони обслуговування УВГ, відновленню джерел, витоків річок, встановленню пам’ятних знаків на річках  Горинь, Случ  на території району.

mymakeupваиберкак выбрать пылесос для дома