Monthly Archives: Грудень 2013

30 грудня 2013 року

Шановні працівники водогосподарсько-меліоративного комплексу!

Щиро вітаємо Вас з наступаючим 2014 Новим роком!

Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я і домашнього затишку,щоб Новий рік приніс з собою благополуччя та процвітання.

Нехай робота приносить Вам успіх та задоволення і примножує Ваш достаток,і нехай символ нового року-кінь,що асоціюється з силою та витривалістю,допоможе Вам повірити в свої сили,додасть наснаги та оптимізму,і поведе Вас до нових висот та досягнень!

Щасливого Вам Нового року!

 

 какой гироскутер выбратьевроремонт квартирмакияж для проблемной кожи лица видео

25 грудня 2013 року

На протязі грудня 2013 року спеціалістами служби водних ресурсів було проведено 4 лекції на тему «Водний потенціал Рівненської області. Основні напрямки та шляхи вирішення збереження водних ресурсів» для учнів 6-7 класів Удрицької ЗОШ, Висоцької ЗОШ, Жаденської ЗОШ та  Велюнської ЗОШ

купить dab denag 1000 1200как выбрать блендер отзывыФільчаков Олександр Васильович прокурор

13 грудня 2013 року

13 грудня 2013 року для працівників Дубровицького управління водного господарства було проведено щотижневе навчання. Начальником станції насосної  Садовським Б.М. була прочитана лекція на тему «Технічна характеристика насосних станцій та їх експлуатація в сучасних умовах»

trans sibiranгеймерские компьютерыстатистика слов в гугл

04 грудня 2013 року

В Дубровицькому УВГ проходить внутрішній аудит Рівненського облводресурсів. Згідно програми 04 грудня 2013 року головним ревізором ВеличкоО.М. була проведена перевірка використання державного майна на насосних станціях «Льва-3», «Льва-4», «Колки», «Заслуччя». Проведено  аналіз  планів  робіт насосних станцій, документів щодо обліку і руху основних засобів, роботи інвентаризаційної  комісії.


 

 

 посуда алюминиевая оптомкак узнать модель своего ноутбукаооо толковая реклама отзывы