Monthly Archives: Жовтень 2013

29 жовтня 2013 року

На протязі жовтня місяця фахівці служби водних ресурсів Дубровицького  управління водного господарства провели еколого – виховні уроки з учнями 4-5  класів  Селецької ЗОШ, Лісівської ЗОШ, Узліської ЗОШ.

Екологічна освіта дітей – одне із найважливіших наших завдань. Мета екологічного виховання – формування відповідального ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення правил та норм поведінки на природі. Спеціалісти служби водних ресурсів підготовили школярам лекцію під назвою «Збереження, відтворення та охорона водних ресурсів України».

 

 

 котелок купитьgrandcapitalручка дверная vintage v28d

22 жовтня 2013 року

З метою  підвищення якості професійного складу робітничих кадрів управління та на підставі «Положення про професійне навчання кадрів на виробництві» і на виконання  наказу Рівненського обласного управління водних ресурсів  від  11.03.2013р. № 24-В  в Дубровицькому УВГ викладачами Нікопольської ТШ проведено навчання робітничих кадрів. Після закінчення теоретичного курсу навчання та професійно – практичної підготовки з 17 по 18 жовтня 2013 року проведена кваліфікаційна атестація, яка включала виконання кваліфікаційної пробної роботи та проведення іспитів для перевірки теоретичних знань з метою присвоєння освітньо – кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» відповідного розряду з виданням свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. Всього навчалося 46 робітників, в тому числі: 42 машиністи насосних установок,   1 стропальник, 3 працівники РММ.

 брекеты железныецарговые дерисправка о86

16 жовтня 2013 року

В с.Золоте Дубровицького  району  працівниками управління водного господарства встановлено пам’ятний знак річки Сирень.


опционы валютные пары200 20 2ооо толковая реклама новороссийск

07 жовтня 2013 року

На виконання наказу Рівненського облводресурсів №23-В « Про основні напрямки роботи   та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного  комплексу Дубровицького району    у 2013 році»

в Дубровицькому УВГ виконано :

–    об’єм очищення механізованим  способом міжгосподарської мережі від мулу

завдання 4,5тис.м3 виконано 4,547тис.м3;

–          підсипка дамб обвалування  завдання 1,0тис.м3 виконання 1,787тис.м3;

–          ремонт насосно-силових агрегатів  завдання 4од.  виконання 8од.;

–          ремонт гідротехнічних споруд завдання  55од. виконання 55од;

–          надання послуг з регулювання водно-повітряного режиму осушених земель завдання 5,0 тис.га виконання 6,0 тис.га;

–          обсяг зекономлених коштів за рахунок використання багатотарифного обліку завдання 90,0тис.грн виконання 98,241 тис.грндвери производители чебоксарыкак лечит пародонтозДанильченко Юрий отзывы