Monthly Archives: Червень 2013

25 червня 2013 року

14 червня 2013р. На виконання доручення Рівненського обласного управління водних ресурсів від 07.06.2013р. №10/719 з метою недопущення та попередження виникнення пожеж на водогосподарських об’єктах та своєчасного реагування на надзвичайні ситуації    

в пожежонебезпечний період в Дубровицькому УВГ проведено позапланові протипожежні інструктажі з працівниками структурних підрозділів з можливими причинами виникнення пожежі, порядку виклику пожежної охорони, місцезнаходження первиних засобів пожежогасіння та правил їх використання.

Складений графік чергування відповідальних осіб у святкові та вихідні дні, на торфових землях осушувальних систем встановлено чергування оглядачів ГТО .

Щотижнево на виробничих нарадах постійно аналізується стан пожежної безпеки у кожному структурному підрозділі.

тарифы tele2 челябинсккак выбрать стиральную машину автомат по ценеотзывы о работе payperprofits

10 червня 2013 року

          В травні місяці з метою підвищення екологічної свідомості серед учнів навчальних закладів району та прищеплення дбайливого ставлення дітей до стану навколишнього середовища спеціалістами відділу водних ресурсів спільно з районним відділом освіти був проведений конкурс фотографій на тему « Водні об’єкти рідного краю»

          Переможці були нагородженні грамотами та цінними подарунками.

депутат лобановскийсподовое удилищестатистика ключевых слов гугл

4 червня 2013 року

 01 червня 2013 рокув  Дубровицькому управлінні водного господарства  відбулися урочисті збори з нагоди  Дня працівників водного господарства.

         До Дня працівників водного господарства подякою Рівненського обласного управління водних ресурсів відзначено  машиніста насосних установок Костюка П.М. та водія Скаржинця І.В., Почесною грамотою обласної ради нагороджений машиніст насосних установок  Редзель В.Й., Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації нагороджений  оглядач ГТО  Ольховик М.П. , Почесною  грамотою Дубровицького управління водного господарства нагороджені :  механікКулаком С.М. та  машиніста насосних установок Петренко В.Г., Громатою Дубровицького управління водного господарства нагороджена Ус О.В.

           Працівники управління  вітають  колег з професійним святом  – Днем працівників водного господарства. Прийміть слова шани і подяки за вашу сумлінну працю. Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та нових здобутків на благо нашої рідної України.

выбрать ноутбук 2018отправить смскак наносить консилер на лицо пошагово фото