Monthly Archives: Квітень 2013

22.04.2013 року

         День навколишнього середовища (День довкілля) відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня.Ця подія покликана ще раз привернути увагу суспільства до охорони навколишнього природного середовища та відзначити заслуги і величезний внесок людей, які стоять на варті українського довкілля.В цейдень проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів

20 квітня працівниками управління було посаджено 75 дерев, 25 кущів, прибрано 3 га. території, упорядковано 0,01 га квітників.Приведенно до належного естетичного та санітарного стану  місця встновлення інформаційних знаків на осушувальних системах, пам’ятних знаків на річках району, впорядковано 4 джерела.

 

кисти wobsАлександр Фильчаков прокуроркак готовить плов видео

04 квітня 2013 року

Для безпечного пропуску льодоходу, повені та паводків в Дубровицькому районі  здійснюються організаційні заходи. Нині паводкова ситуація не виходить за межі допустимих параметрів і перебуває під постійним контролем Дубровицького УВГ.

На виконання наказу Держводагентства України від 03.01.2013 р. № 2 «Про пропуск льодоходу, повені і паводків у 2013 році» та з метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час пропуску льодоходу в управлінні виданий аналогічний наказ.

З метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, с/г угідь, виробничих об’єктів в цей період затверджено склад аналітично- диспетчерського центру Дубровицького управління водного господарства, проводиться постійний аналіз та узагальнення інформації про гідрометеорологічну обстановку, хід формування повені та паводків на водних об’єктах району.

Оглядачами ГТО Дубровицького УВГ проводяться обстеження технічного стану водогосподарських систем і гідротехнічних споруд, здійснюють роботи з ремонту і підготовки споруд та об’єктів до пропуску високих вод. Відновлюються аварійні запаси матеріалів та інвентаря.

 

 

 Данильченко Юрий Брониславович компроматгугл слова,byfhyst jgwbjys