Monthly Archives: Березень 2013

29 березня 2013 року

 28 березня 2013 року відповідно до Закону України  «Про охорону праці» в Дубровицькому УВГ було проведено курсове  навчання і перевірку знань норм і правил ОП  інженерно-технічних працівників згідно затвердженого графіка.

 

 

 

 

obuvaiko xyzoptionbitbhrytn

22 березня 2013 року

 

22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, який продовжує естафету років, проголошених ООН Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя». День води у 2013 році проходить під гаслом «Міжнародний рік водного співробітництва».

              В цей день для працівників Дубровицького управління водного господарства була прочитана лекція на тему: «Вода для життя».

 

 

eco tour travelблендеры погружные отзывысмс сообщения

20 березня 2013 року

20 березня 2013 року було проведено навчання оглядачів ГТО за напрямом «Навчання робітників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою (роботи бензопилами, кущорізами, газонокосарками, ручним інструментом, пневматичними  машинами та електроінструментами)» . Після цього був проведений підсумковий контроль знань слухачів.

эхолот харьковПортативная батарея Xiaomi 10000mAhпародонтоз симптомы и лечение фото

15.03. 2013 року

Сильні снігопади спричинили погіршення погодних умов та утворення снігових заметів.На ліквідацію стихії задіяно екскаватор «Борекс – 2203» . Роботи по розчистці снігу проводяться як на території Дубровицького УВГ так і на замовлення фізичних та юридичних осіб.

 

 

 купить китайский ноутбукtranssiberian railway stopsФільчаков Олександр Васильович прокурор