Новини

Наші новини

Святкування Міжнародного дня Дніпра

7 липня працівники Дубровицького управління водного господарства взяли участь в екологічному заході “День Дніпра –  2018”, основною метою якого було привернення уваги українців до проблем головної річки України Дніпро.tttttttttttttttt

 

fffffffffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssss

02 липня 2018 року

28 червня вся Україна святкує День Конституції. Це фундаментальний документ, який є головною ознакою цивілізованості будь якої держави, що визначає демократичний напрямок розвитку, який обрав народ України, висловившись за незалежність України на всенародному референдумі 1 грудня 1991-го року та закріпивши цей напрямок конституційно 28 червня 1996-го року.

Працівники Дубровицького управління водного господарства взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

У Дубровицькому будинку культури відбувся святковий концерт «Україна – це ми».

Початок урочистого концерту почався з Державного Гімну України та хвилини мовчання щодо вшанування пам’яті наших патріотів-українців, які віддали своє життя задля мирного неба над головою кожного з нас.

До вітального слова долучилися заступник голови районної держадміністрації Павло Ващишин, помічник народного депутата України Василя Яніцького Оксана Слободзян та заступник голови районної ради Олександр Задорожний. Вони привітали гостей даного заходу з державним святом та побажали миру в цей непростий час.

Павло Ващишин також виконав почесну місію вручення нагороди, а саме, Грамоти від голови Рівненської облдержадміністрції Олексія Муляренка з нагоди свята та за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у захисті конституційних прав, свобод людини і громадянина. Отримав високу нагороду начальник управління соціального захисту населення Дубровицької райдержадміністрації Валентин Буткевич.

cccccccccccccccccccyyyyyyyyyyyyyyyddddddddddddddffffffffffffffffffffff

З Днем Конституції України!

ddddddddddddddddddd

Міжнародний день Дніпра

День Дніпра визнали офіційним святом у всій країні,  датою святкування якого є 7 липня.

Так як ця річка – головна водна артерія України, це свято створене, щоб вшанувати її і показати, наскільки вона важлива для нашої країни. Щороку в Міжнародний день Дніпра проводиться досить багато різних заходів, які повинні вказувати на проблеми, рішення яких дуже важливо для нас. Так свято Дня Дніпра носить не лише екологічний характер, але й, передусім, просвітницький.  Цього року заплановано цілу низку культурних заходів: проведення конкурсів і виставок присвячених Дніпру,  відбудеться історичний переплив Дніпра, святковий концерт та флешмоб на Поштовій площі. Під час заходів також триватимуть різноманітні розваги для малечі: працюватимуть аніматори, професійний дитячий аквагрим, будуть облаштовані освіжаючі рамки, найактивнішим учасникам вручатимуться пам’ятні магніти «День Дніпра 2018» та інше.

Приїзджайте 7 липня до Києва буде весело та цікаво!

04 червня 2018 року

У Дубровицькій районній газеті “Дубровицький вісник” опубліковано статтю «Життєдайний ресурс – під контролем».vgvgvgvgvgvg

04 червня 2018 року

У Дубровицькій районній газеті “Дубровицький вісник” опубліковано статтю «Пожежі на торфах».

ppppppppppp

04 червня 2018 року

День працівника водного господарства
З нагоди відзначення професійного свята – Дня працівника водного господарства 01 червня у  Дубровицькому  управлінні  водного господарства були проведені урочисті збори.
З вітальним словом до колективу звернулися: в.о. начальника управління Яцковець Алла Георгіївна, голова профспілкового комітету Кулаков Станіслав Михайлович та начальник відділу агропромислового розвитку Дубровицької РДА Томілович Григорій Миколайович. В ході привітань за багаторічну і сумлінну працю, професіоналізм, внесок у розвиток водного господарства та з нагоди свята були відзначені та нагородженні:  Подякою Рівненського обласного управління водних ресурсів  машиніст насосних установок Янковський В.С., Почесною грамотою облводресурсів головний бухгалтер Легка Н.Л., Грамотою Дубровицької районної державної адміністрації водій  Мазур Ф.С., тракторист – машиніст Таборовець О.В., Грамотою Дубровицького управління водного господарства  машиністи насосних установок Островець Ю.П., Коржовник В.М., Леоновець М.Ф.,  оглядачі гідротехнічних об’єктів Булачок В.Й., Кисюк М.М., Савич Р.В., Мороз Ю.М. Також працівників  управління привітали викладачі  Дубровицької дитячої музичної школи.

ooooooooooofffffffffffflllllllllllllllllllllggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjvvvvvvvvvvv

З Днем працівника водного господарства!

gggggggggggggg

10 травня 2018 року

10 травня 2018 року в Дубровицькому  управлінні водного господарства проведено виробничі збори машиністів насосних установок по підсумках роботи з 10 квітня 2018 року  по 10 травня 2018 року. Головний енергетик Сорока Е.С. звітував про використання електроенергії кожною насосною станцією за цей же період, її технічний стан та довів для кожної насосної станції ліміти на  використання електроенергії  на наступний період. 

ffffffffffffffffffffffffsssssssssssssssssssssss

26 квітня 2018 року

26 квітня 2018 року в Дубровицькому управлінні водного господарства проведено виробничі збори оглядачів ГТО, на яких підбито підсумки виконання ремонтно- доглядових робіт за квітень місяць. Перевірені робочі журнали та видані нормовані завдання на травень місяць.  

ffffffffffffddddddddddssssssssss