Uncategorized

19 червня 2017 року

16 травня 2017 року  проведено щотижневе навчання працівників Дубровицького управління водного господарства на тему: “Постанова КМУ “Про затвердження Порядку користування землями водного фонду”». Тему підготувала провідний інженер з використання водних ресурсів Мозоль Л.М.нивелировать этоdab kv 3 kv 6 kv 10буковель где находится

06 червня 2017 року

День працівників водного господарства
З нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників водного господарства у приміщенні Дубровицького  управління водного господарства були проведені урочисті збори.
З вітальним словом до колективу звернулися: в.о. начальника управління Яцковець Алла Георгіївна та голова профспілкового комітету Кулаков Станіслав Михайлович. В ході привітань за багаторічну і сумлінну працю, професіоналізм, внесок у розвиток водного господарства та з нагоди свята були відзначені та нагородженні:  Подякою Рівненського обласного управління водних ресурсів оглядач ГТО М.І.Янковський, машиніст насосних установок А.С. Твердий; Почесною грамотою Дубровицького управління водного господарства провідний інженер з організації та нормування праці О.К. Паращак, сторож Ю.В. Годунко, машиніст автокрана В.В. Козак, водій І категорії Ф.С. Мазур, оглядач ГТО О.І. Іщенко, машиніст насосних установок Л.І. Котяй. 

fffffffffffff dddddddddddОлександр Фільчаков прокуроркупить все для рыбалки в украинеыьыюкг

23 березня 2016 року

22 березня 2016 року світова спільнота відзначала Всесвітній день води. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходила під гаслом “Вода та робота”, де зверталася увага на те, як достатня кількість і якість води може змінити життя і умови праці, і навіть трансформувати суспільство і економіку. Враховуючи актуальність питань щодо управління водними ресурсами, а також з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором, працівниками служби водних ресурсів Дубровицького управління водного господарства була проведена лекція на тему “22 березня – Всесвітній день води” для учнів Орв’яницької ЗОШ.

hhhhhhhhhh

jjjjjjjjjjjjjjj

макияж в теплых тонахдверь диамантооо толковая реклама

 

htrkfvf ueukстоимость продвижения сайтасправка 086

20 листопада 2015 року

28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».
До участі в конкурсі запрошуються усі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.
Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.
Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.
Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами.
З більш детальною інформацією про Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» можна ознайомитись на сайті Мінприроди України за посиланням http://www.menr.gov.ua/index.php/public/dzherela.

тиц сайтаФильчаков прокурорprodvijenie

25 вересня 2015 року

В вересні  2015 року спеціалістами служби водних ресурсів було проведено  лекції на тему «Водні ресурси Дубровицького району» для учнів 5-7 класів  Удрицького НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

cncncncnc
yeyeyeyey

sochiлидов.рф мошенникикупить санаторно курортную карту

18 СЕРПНЯ 2015 РОКУ

В серпні 2015 року працівники Дубровицького управління водного господарства завершили роботи по облаштуванню інформаційного знаку на осушувальній системі «Тумень».

JGJGJGJGJGJ

Харьков Данильченко Юрийпланшеты android обзормагниевый анод в электрическом водонагревателе

23 липня 2015 року

21.07.2015 року працівниками управління було виконано ремонт доріг на території Людинської сільської ради.

oooooooogggggg

лидов.рф разводбилайн сообщениячем заняться на каникулах

02 лютого 2015 року

30  січня 2015 року було проведено  навчання працівників Дубровицького управління водного господарства  на теми: «Водний кодекс України» та«Виконання кошторисів Дубровицького УВГ на 2015 рік. Закон про Державний бюджет України на 2015 рік» . Теми підготували: провідний  інженер з використання водних ресурсів – Мозоль Л.М. та головний бухгалтер – Легка Н.Л.
финмаксхороший пародонтологооо толковая реклама мошенники

25 листопада 2014 року

Згідно наказу № 149 від 30.10.2014 року “Про проведення щорічної інвентаризації у 2014 році”  комісією продовжуються роботи з інвентаризації матеріальних цінностей Дубровицького УВГ. 24 листопада 2014 року була проведена інвентаризація  на насосних станціях “Бережки” та “Узлісся”.

tytytyty7ty7ty7u yureyreuryiuryweотдых в буковели зимойпроверка сайта на сеоручки дверные орландо манигли